Mercedes-Benz W172 R172 SLK
| Renkaan valmistaja: | Continental |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 255 cm |
| Vanteen leveys: | 9" |
| Profiili: | 35 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 42 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
1 990 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Continental Conti Sportcontact 5p, (MO), 2x 255/35ZR18, 94Y, 6,5 ja 7mm urasyvyydet, Dot 33/17. 2x 235/40ZR18, 95Y, 7mm urasyvyys, Dot 38/17.
Vanteet: 2x A1724011900, 9jx18 et 42.
2x A1724011800, 8jx18 et 43.
Vanteet loistavassa kunnossa. AMG VANTEET!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla!
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi!
ID 3157616
M4
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
renkaat@wrecker.fi
myynti@wrecker.fi
Mersun OEM AMG vanteita
W172 SLK AMG
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






