Mercedes Benz W206 C sarjaan
| Renkaan valmistaja: | Pirelli |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7" |
| Profiili: | 50 |
| Urasyvyys: | 5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 44 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
890 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94V
4x5mm dot 3221
Vanteet 7×17 et 44,5 A2064017100 MB Orginal
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla tai alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
ID 3209356
5B14
Yhteystiedot :
041 319 1860
0445579112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W206 S206 C206 C-sarja,
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat nastarenkaat nasta nastat nastoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset A C-sarja C-malli C-mersu C-mese hybrdi hybridiin hybridin ympärivuotinen W206
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00





