Mercedes-Benz W293 EQC
| Renkaan valmistaja: | Pirelli |
| Vanteen tuumakoko: | 19" |
| Renkaan leveys: | 255 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 50 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 32 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
1 990 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet ajamattomat Pirelli Scorpion Winter
2 x 255/50×19 101H , Dot 49/20 Pinnat 8mm
2 x 235/55×19 101H, Dot 49/20 Pinnat 8mm
Vanteet: Myös käyttämättömät! 2 x A2934011200 7,5j x 19 ET 32 ja 2x A2934010100 8j x 19 ET 34 MB original
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla tai alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi!
ID 3210986
M3
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
EQC
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli paku pakun pakettiauto pakettiauton auto auton tuuma tuuman tuumaiset EQC sähköauto
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







