Mercedes-Benz W166 ML GLE
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 255 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 55 |
| Urasyvyys: | 6,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 56 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
890 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Michelin Pilot Sport 4 SUV, 255/55R18, 109Y, 6,5mm urasyvyys, DOT 4721.
Vanteet: A1664010602, 8jx18 et 56. Paineentunnistimilla, vanteissa pikkuisia jälkiä.
Komea setti premium renkaalla Mercedes-Benz X166 W166 ML GLE
ID 3229186
HH1/1
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W166 X166 ML GL
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






