Mercedes-Benz W246, A,B ja CLA
| Renkaan valmistaja: | Bridgestone |
| Vanteen tuumakoko: | 15" |
| Renkaan leveys: | 195 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 65 |
| Urasyvyys: | 8,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 47 mm |
| Nopeusluokka: | T: max 190 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
190 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Bridgestone Blizzak LM32, 195/65R15, 91T, 2x 6,5mm 2x 8,5mm urasyvyydet, DOT 2814.
Vanteet: A2464000002, 6,5jx15 et 47, paineentunnistimilla sekä kapseleilla.
ID 3236310
1A14
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla A-sarja A-malli A-mersu A-mese B-sarja B-malli B-mersu B-mese CLA-sarja CLA-malli CLA-mersu
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






