Mercedes-Benz W124 E-sarja
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 205 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 60 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
530 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Triangle ReliaXtouring TE307 kesärenkaat. 205/60R16, 96V, DOT 3425.
Vanteet: A2054012400, 6,5jx16 et 38. Vanteet loistavassa kunnossa.
Siisti setti uusilla kesärenkailla Mercedes-Benz W124!
ID 3235979
4B17
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet oem oma orkkis orginal aito renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesärengas kesärenkaat kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset E-sarja E-malli E-mersu E-mese w124 124
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







