Mercedes-Benz W222 W447
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 20" |
| Renkaan leveys: | 255 cm |
| Vanteen leveys: | 8,5" |
| Profiili: | 40 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
2 090 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Triangle effeXsport TH202, 255/40R20, 101Y, DOT 3425.
Vanteet: A2224011200, 8,5jx20 et 38. Paineentunnistimilla, vanteissa pikkuisia jälkiä.
ID 3235124
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla!
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot :
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W222 S-sarja
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton kesä kesärengas kesärengas-sarja kesät kesärenkaat amg amg-vanne s-sarja ässä s-mese s-mersu vito vitoon paku pakun pakettiauto pakettiautoon pakettiauton
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







