Mercedes-Benz W176 A-sarja
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 205 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 50 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 49 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
690 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Triangle EffeXsport TH202 kesärenkaat. 205/50R17, 93Y, DOT 4223.
Vanteet: MB orginal A2464010102, 6,5×17 et 49, paineentunnistimilla, vanteet hyvässä kunnossa.
Mainio setti uusilla kesärenkailla sekä mersun orkkis vanteilla maltilliseen hintaan.
ID 3237864
3A14
Linkistä Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla!
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W246 W176 C117 X117 A-SARJA B-SARJA CLA
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset A-sarja A-malli A-mersu A-mese B-sarja B-malli B-mersu B-mese CLA-sarja CLA-malli CLA-mersu
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







