Mercedes Benz W205
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 205 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 60 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
390 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Michelin energy saver 205/60 16 7mm dot 2615
Vanteet 6,5×16 et 38 A2054010100 virheettömät
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€
ID 3238496
3B13
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00





