All Terrain Mercedes Benz W213
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 19" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
1 390 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: uudet 245/45R19 102Y Triangle EffeXSport TH202 M+S XL RP
Vanteet: ATS kba 51145 8×19 et 38
Mercedes Benz All Terrain W213
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla tai alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
H.kes
ID 3238606.
Yhteystiedot:
044-5579112
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Mersu Mercedes-Benz AllTerrain
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







