Mercedes-Benz X247 EQA GLA
| Renkaan valmistaja: | Nokian |
| Vanteen tuumakoko: | 19" |
| Renkaan leveys: | 235 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 50 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 53 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
2 190 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Kyseiseen sarjaan on saatavilla 3 eri rengas vaihtoehtoa.
235/50R19 103W Triangle EffeXSport TH202.
1790€
235/50R19 103W Nokian Hakka Black 3 SUV.
2190€
235/50R19 103V Michelin E PRIMACY XL.
2250€
HUOM KUVISSA VANHAT RENKAAT VANTEISSA.
Vanteet: A2474011500, 7,5jx19 et 53, paineentunnistimilla, vanteet loistavassa kunnossa. AMG VANTEET!!
Sarja sopii Mercedes-Benz X247 W247 GLA GLB sekä X243 H243 EQA EQB
ID 3236451
M2
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja KESÄ UUSI UUDET KESÄRENGAS KESÄRENKAAT KESÄKUMI alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaise amg sähkö sähköautoon sähköauton sähkö-mese sähkömersu
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






