Mercedes Benz A,B,CLA W177 AMG
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 235 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 40 |
| Urasyvyys: | 6,7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 40 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
1 690 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat:
Michelin Pilot Alpin 5 235/40×18 95V
Dot 26/21, Pinnat hyvät, 2x 6,7mm ja 2x 7.2mm
Vanteet:
MB OEM AMG A1774014000 8j x18 ET 40
A,B, CLA uudemmat 2019-
W177, C118
Sisältää painetunnistimet ja keskikupit.
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
ID 3216110
M2
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
renkaat@wrecker.fi
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset maasturi CLA A-sarja B Sarja Hybridi Hybrid GLC W177 C118
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







