Mercedes Benz E W213 Hybrid
| Renkaan valmistaja: | Nokian |
| Vanteen tuumakoko: | 19" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 43 mm |
| Nopeusluokka: | T: max 190 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
1 690 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat:
2x Nokian Hakkapeliitta 9 245/45×18 100 T
Dot 08/17 Pinnat n.8mm
2x Nokian Hakkapeliitta 9 275/40×18 103T
Dot 51/21 Pinnat n.7mm
Vanteet:
2x 8j x18 ET 43 MB Original A2134013700
2x 9j x18 ET 52,5 MB Original A2134015300
Sisältäen painetunnistimet ja keskikupit
Mercedes-Benz E W213 Hybrid
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla.
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
ID 3213020
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset E E-sarja Hybrid Hybridi
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







