Mercedes-Benz W166 ML GLE
| Renkaan valmistaja: | Nokian |
| Vanteen tuumakoko: | 20" |
| Renkaan leveys: | 265 cm |
| Vanteen leveys: | 9" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 57 mm |
| Nopeusluokka: | T: max 190 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
1 990 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Nokian Hakkapeliitta 8 SUV, 265/45R20, XL, 108T, 8mm urasyvyys, DOT 3016.
Vanteet: A1664011300, 9jx20 et 57. Paineentunnistimilla, vanteissa pikkuisia jälkiä.
Näyttävä setti Mercedes-Benz OEM vanteilla ja laadukkailla nokian nastarenkailla.
ID 3233176
M4
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat nasta nastat nastarengas nastarenkaat nastarengas-sarja nastoilla nokian hakkapeliitta talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset maasturi GL ML
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






