Mercedes-Benz W167 GLE
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 20" |
| Renkaan leveys: | 275 cm |
| Vanteen leveys: | 9,5" |
| Profiili: | 50 |
| Urasyvyys: | 6,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 57 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
2 590 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Michelin alpin 5 SUV, 275/50R20, 113V, 6,5mm urasyvyys, Dot 3818.
Vanteet: MB OEM AMG, 2X A1674014000, 9,5jx20 et 57. 2x A1674014100, 9,5jx20 et 45. Vanteet loistavassa kunnossa.
Näyttävä AMG setti kesään sekä talveen premium renkailla ja loistava kuntoisilla AMG vanteilla.
M5
ID 3237898
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla ympärivuotinen kesä kesärengas kesärenkaat kesärengassarja amg amg-vanteet amg-vanteet gle c167 v167 w167
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






