Mercedes-Benz W172 SLK
| Renkaan valmistaja: | Pirelli |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 50 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 33 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
550 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Pirelli Cinturato P7. 2x 225/50R16, 92V, 7mm urasyvyys, DOT 1315. 2x 205/55R16, 91V, 8mm urasyvyys, DOT 0216.
Vanteet: 2x A1724010102 2x 1724010202, 7jx16 et 37,5, 8jx16 et 33,5. Ei paineentunnistimia, kahdessa vanteessa hyvin pieniä jälkiä.
Komea setti premium renkailla Mercedes-Benz W172 SLK.
5A13
ID 3232752
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla.
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset slk kesä kesärenkaat kesärengas kesärengas-sarja
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






