Mercedes-Benz W177 W247 C118
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 6 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 48 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
1 400 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Michelin pilot alpin 5, 225/45R18, 95V, 2x 4,5mm 2x 6mm urasyvyydet. DOT 4119.
Vanteet: A1774013900, 8jx18 et 48,5. Paineentunnistimilla, vanteet loistavassa kunnossa. AMG vanteet.
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
M
ID 3215904
Yhteystiedot :
044 557 9112
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
A, B, CLA W177, W247, W118
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset A B CLA W177 W247 C118
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






