Mercedes-Benz W204 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Goodride |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 45 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 28 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
890 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Goodride Zuper Eco Z-107, 225/45R17, 94W, DOT 4925.
Vanteet: AVUS AC-518 (KBA 52861), 7,5jx17 et 28. Vanteet ovat uudet.
Kuvista näet miltä vanne näyttää Mercedes-Benz W204 Farmari auton alla.
Näyttävä ja täysin käyttämätön sarja Mercedes-Benz W204 S204 C-sarjaan.
ID 3231570
M2
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä tai kuvien QR-koodilla
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita
vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesärengas kesärenkaat kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset c-sarja c-mersu c-mese c-sarjan c uusi käyttämätön uudet
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00









