Mercedes Benz W205 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Bridgestone |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7" |
| Profiili: | 50 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 48 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
690 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat:
Bridgestone Blizzak LM-32 225/50×17 94H
Dot 22/19 Hyvät pinnat n.7mm
Vanteet:
MB OEM A2054010800 7J x 17 ET 48,5
Todella siistit vanteet!
Mercedes-Benz C-sarja W205
Sisältää painetunnistimet ja keskikupit.
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
ID 3216391
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset maasturi sähköauto C C-Sarja W205
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







