Mercedes-Benz W205 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8,5" |
| Profiili: | 40 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 49 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
1 390 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Triangle EffeXsport TH 202. 2x 225/45R18, 95Y, DOT 2725. 2x 245/40R18, 97Y, DOT 4625.
Vanteet: 2x A2054011100, 7,5jx18 et 44. 2x A2054011200, 8,5jx18 et 49. Paineentunnistimilla, vanteissa todella pieniä jälkiä.
Upea setti Mercedes-Benz W205 S205 C-sarjaan AMG vanteilla. Sarja sopii myös Hybridiin!
ID 3229999
M1
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla.
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset W205 c-mese c-mersu C-sarja C kesä kesärenkaat kesärengas kesärengas-sarja amg hybridi hybridiin hybridin de d c
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







