Mercedes-Benz W205 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Bridgestone |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 205 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 60 |
| Urasyvyys: | 6 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
390 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Bridgestone Blizzak LM32, (MO), 205/60R16, 92H, 6mm urasyvyys, DOT 3120.
Vanteet: A2054012400, 6,5jx16 et 38. Paineentunnistimilla, vanteet loistavassa kunnossa.
Mainio setti edulliseen hintaan Mercedes-Benz W205 S205 C-sarjaann!
5A11
ID 3232607
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla C C-sarja W205 c-mese c-mesen c-mersu c-mersun c-mersuun
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






