Mercedes-Benz W205 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Dunlop |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 205 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 60 |
| Urasyvyys: | 5,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
350 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Dunlop SP Wintersport 4D, (MO), 205/60R16, 92H, 5,5mm urasyvyys, DOT 4815.
Vanteet: Brock KBA 49956, 6,5jx16 et 38. Paineentunnistimilla, vanteissa pikkuisia jälkiä.
Käypä setti maltilliseen hintaan Mercedes-Benz W205 S205 C-sarjaan.
ID 3233540
3B5
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset W205 C-sarja C kitka kitkat talvi talvirengas talvirenkaat kitkarengas kitkarenkaat
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






