Mercedes-Benz W205 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Hankook |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7" |
| Profiili: | 50 |
| Urasyvyys: | 6,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 48 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 1 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
150 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Rengas: Hankook Ventus S1 evo2, (MO), 225/50R17, 94W, 6,5mm urasyvyys, DOT 2816.
Vanne: A2054010200, 7jx17 et 48,5, paineentunnistimella, vanne loistavassa kunnossa.
ID 3234069
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W205 S205 C205 C-sarja,
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset A C-sarja C-malli C-mersu C-mese kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00
