Mercedes-Benz W205 C63 AMG
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 19" |
| Renkaan leveys: | 285 cm |
| Vanteen leveys: | 10" |
| Profiili: | 30 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 57 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
2 190 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Michelin Pilot Alpin PA4, (MO), 2x 285/30R19, 98W, 6mm urasyvyys, Dot 35/18.
2x 255/35R19, 96V, 7mm urasyvyys, Dot 37/18.
Vanteet: 2x A2054012101, 10jx19 et 57.
2x A2054012001, 9jx19 et 25.
Paineentunnistimilla. Vanteissa osumia.
M4
ID 3159774
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
Mersun OEM AMG vanteita
W205 S205 C205 C-sarja,C63 AMG
vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset C-sarja C-malli C-mersu C-mese
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






