Mercedes Benz W206 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 50 |
| Urasyvyys: | 6,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 34 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
990 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat:
Michelin Pilot Alpin 5 225/50×17 98H
Dot 12/21, Pinnat 6-6,5 mm
Vanteet:
Mercedes-Benz Original A2064010100 6,5J x 17 ET 34,5
Sisältäen painetunnistimet.
Mercedes-Benz C-sarja W206
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla.
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
ID 3216016
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset W206 C-sarja C
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







