Mercedes-Benz W206 C-sarja
| Renkaan valmistaja: | Goodyear |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 255 cm |
| Vanteen leveys: | 9" |
| Profiili: | 40 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 58 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
2 290 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Goodyear Eagle F1 Asymetric 5, (MO). 2x 255/40R18, 99Y, 5,5mm urasyvyys, DOT 0223. 2x 225/45R18, 95Y, 6 ja 8mm urasyvyydet, DOT 0724.
Vanteet: 2x A2064016600, 9jx18 et 58. 2x A2064017600, 7,5jx18 et 40. Paineentunnistimilla, vanteet hyvässä kunnossa. AMG vanteet!!
Siisti setti uuteen C-sarjan mersuun AMG vanteilla, sarja sopii myös W206 S206 Hybridiin.
ID 3228264
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla C C-sarja W206 s206 hybrid hybridiin hybridin d de amg amg-vanne amg-vanteet
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






