Mercedes-Benz W210 E-sarja
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 55 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 41 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
690 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: uudet Triangle ReliaXtouring, 225/55R16, 99W, DOT 3925.
Vanteet: A2104011202, 7,5jx16 et 41. Vanteissa pieniä jälkiä.
Siisti setti uudella kesärenkaalla Mercedes-Benz W210 E-sarja.
ID 3229213
3B15
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla.
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesärengas kesärenkaat kesärenkaatvanteella kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset E E-sarja e-mese e-mersu väyrynen väyryseen
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







