Mercedes-Benz W211 E-sarja 18″
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 265 cm |
| Vanteen leveys: | 9,5" |
| Profiili: | 35 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 40 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
1 290 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Vanteet: 2x A2304012502, 8,5jx18 et 38. 2X A2304012602, 9,5jx18 et 40.
Renkaat:
265/35R18 97Y Triangle EffeXSport TH202 M+S XL RP
245/40R18 97Y Triangle EffeXSport TH202 M+S XL RP
Vanteet: 2x A2304012502, 8,5jx18 et 38. 2X A2304012602, 9,5jx18 et 40.
ID 3231074
1A15
YHTEYSTIEDOT
041 319 1860
Mersun OEM vanteita
W211 E sarja
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-4…
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






