Mercedes-Benz W211 E-sarja
| Renkaan valmistaja: | Nokian |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | T: max 190 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
1 190 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Nokian Hakkapeliitta 9, 245/45R18, 97T, n. 8mm urasyvyys, DOT 1818.
Vanteet: A2534010800, 8jx18 et 38. Vanteet loistavassa kunnossa.
Mainio setti Mercedes-Benz W211 S211 E-sarjaan
Sisältäen arvonlisäveron.
ID 3235092
1B15
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla.
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat nasta nastat nastoilla nastarengas nastarenkaat nastarengas-sarja talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset E E-sarja e-mese e-mersu e-mersuun e-sarjaan
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






