Mercedes-Benz W211 E-sarja
| Renkaan valmistaja: | Atlas |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8,5" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 6,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
590 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Atlas Sportgreen2, 245/45R17, 99W, 6,5mm urasyvyys, DOT 0421.
Vanteet: A2114011602, 8,5jx17 et 38. Vanteissa jälkiä,.
Näyttävä setti Mercedes-Benz W211.
ID 3236759
1A16
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä tai kuvien QR-koodilla
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W211 S211
vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesärengas kesärenkaat kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset E-sarja E-malli E-mersu E-mese
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






