Mercedes-Benz W212 E-sarja
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 55 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 45 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
590 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Triangle reliaXtouring TE307 kesärenkaat. 225/55R16, 99W, DOT 4325.
Vanteet: A2074010002, 7,5jx16 et 45. Paineentunnistimilla, yhdessä vanteessa todella pieni jälki, muut kolme vannetta loistavassa kunnossa.
Mainio setti uusilla renkailla Mercedes-Benz W212 E-sarjaan!
ID 3235952
4B11
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita
W212 E-sarja
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen oem oma aito orginal orkkis alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesärengas kesärenkaat kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset E-sarja E-malli E-mersu E-mese W212
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







