Mercedes-Benz W213 E-sarja
| Renkaan valmistaja: | Pirelli |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 55 |
| Urasyvyys: | 4 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 40 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
590 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Pirelli Cinturato P7, (MOE), RunFlat. 225/55R17, 97Y, 4mm urasyvyys, DOT 3716.
Vanteet: A2134011000, 7,5jx17 et 40. Paineentunnistimilla, vanteet loistavassa kunnossa.
Järki hintaan mainio setti Mercedes-Benz W213 S213 E-sarjaan!
1A14
ID 3228298
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W213 E-sarja
vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesärengas kesärenkaat kesät kesärengas-sarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset E-sarja E-malli E-mersu E-mese
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






