Mercedes-Benz W213 E-sarja
| Renkaan valmistaja: | Falken |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 30 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
990 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Falken Azenis FK520, 245/45R18, 100Y, n. 7mm urasyvyys, DOT 0623.
Vanteet: Dezent KBA 53205, 8jx18 et 30, paineentunnistimilla, vanteet hyvässä kunnossa.
Näyttävä setti komealla vanteella ja laatu renkailla Mercedes-Benz W213 S213 E-sarjaan.
ID 3236880
HH4
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita
W213 E-sarja
vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesärengas kesärenkaat kesät kesärengas-sarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset E-sarja E-malli E-mersu E-mese
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






