Mercedes Benz W213 E-Sarjaan
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 19" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 45 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
1 390 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: uudet 245/45R19 102Y Triangle EffeXSport TH202 M+S XL RP
Vanteet: ATS kba 51145 8×19 et 38
Mercedes Benz W213 E sarjaan
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-4…
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
ID 3231387
H.kes
Yhteystiedot:
044-5579112
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00





