Mercedes-Benz W251 R-sarja
| Renkaan valmistaja: | King Meiler |
| Vanteen tuumakoko: | 19" |
| Renkaan leveys: | 255 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 50 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 67 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
990 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Ajamattomat Kingmeiler Sommertact Sport3, 255/50R19, 107V, XL, DOT 1720.
Vanteet: A2514011202, 8jx19 et 67. Vanteissa pieniä jälkiä.
Mainio setti ajamattomilla renkailla ja Mercedes-Benz Orginal vanteilla.
ID 3233530
HH1
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla tai alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot :
044 557 9112
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesät kesärengas kesärenkaat kesärengas-sarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset r-mese r-sarja r-mersu r ärrä
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







