Mercedes Benz W251 R sarja
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 255 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 55 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 56 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
590 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Michelin latitude alpin, 255/55R18, (MO), 105H, 2x 6mm 2x 7mm urasyvyydet, renkaat paistettu vuonna 2015.
Vanteet: A1664011602, 8jx18 et 56,5. Paineentunnistimilla
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-4…
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€
2B16
ID 3236415
YHTEYSTIEDOT
041 319 1860
Mersun OEM vanteita
W166 X166 ML GL GLE W251 R-SARJA R
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00





