Mercedes-Benz W253 GLC
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 20" |
| Renkaan leveys: | 295 cm |
| Vanteen leveys: | 10" |
| Profiili: | 40 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 28 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
2 000 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Michelin pilot alpin 5 SUV. 2x 265/45R20, 108V, 6mm urasyvyys, DOT 3419. 2x 295/40R20, 110V, 1x 5mm 1x 7mm urasyyydet, DOT 2622.
Vanteet: 2x A2534013600, 9,5jx20 et 30. 2x A2534013700, 10jx20 et 28. Paineentunnistimilla, vanteet loistavassa kunnossa. AMG vanteet!
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla!
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
ID 3215901
M1
Mersun OEM AMG vanteita
W253 X253 GLC
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet vanteet vanne alkuperäissarja vannesarja -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






