Mercedes Benz W253 GLC
| Renkaan valmistaja: | Pirelli |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 235 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 60 |
| Urasyvyys: | 5,5 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
850 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Pirelli Scorpion Winter (MO), 235/60R18, 4,5mm-5,5mm urasyvyys, DOT 3921.
Vanteet: A2534014500, 8jx18 et 38. Paineentunnistimilla, vanteet loistavassa kunnossa.
ID 3220491
HI
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot :
044 557 9112
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W253 GLC
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€ !
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi tuuma tuuman tuumaiset
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






