Mercedes-Benz W253 X253 GLC
| Renkaan valmistaja: | Dunlop |
| Vanteen tuumakoko: | 20" |
| Renkaan leveys: | 285 cm |
| Vanteen leveys: | 9,5" |
| Profiili: | 40 |
| Urasyvyys: | 7 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 22 mm |
| Nopeusluokka: | V: max 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Hyvä |
1 990 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Dunlop Winter sport MO. 2x 255/45R20 105V, 7mm urasyvyys, dot 3720. 2x 285/40R20. 108V, 5mm urasyvyys, DOT 3320.
vanteet 2x A2534015600, 9,5×20 et 22. 2x A2534015500, 8,5×20 et 40. Paineentunnistimilla. Vanteet loistavassa kunnossa. AMG VANTEET!
Siisti setti Mercedes-Benz W253 X253 GLC AMG vanteilla
M2
ID 3229354
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Tai kuvien QR-koodilla.
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset glc
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00






