Mercedes-Benz W253 X253 GLC
| Renkaan valmistaja: | Goodyear |
| Vanteen tuumakoko: | 18" |
| Renkaan leveys: | 235 cm |
| Vanteen leveys: | 8" |
| Profiili: | 60 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 38 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
1 190 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Ajamattomat Goodyear Eagle F1 Asymetric3 SUV, 235/60R18, 103W, DOT 3719.
Vanteet: A2534012100, 8jx18 et 38. Paineentunnistimilla, Vanteet loistavassa kunnossa.
Siisti setti premium renkaalla Mercedes-Benz W253 X253 GLC
ID 3230646
2B6
Sisältäen arvonlisäveron.
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla!
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W253 X253 GLC
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet vanteet vanne alkuperäissarja vannesarja -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton rengaspainetunnistin painetunnistin paineanturi kesä kesärengas kesärenkaat kesärengas-sarja
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







