Mercedes Benz W447 Vito
| Renkaan valmistaja: | Continental |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 55 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 36 mm |
| Nopeusluokka: | R: max 170 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
1 690 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet
225/55R17C 109/107R Continental VanContact Ice EVc Nasta
Vanteet: 7,5jx17 et 36. MB orginal
Kuvissa vanhat renkaat
Hienokuntoiset vanteet!
Sisältäen painetunnistimet ja keskikupit.
Sis. ALV 25,5%
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
ID 3212284
MA
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Vito Vitoon V W447
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00




