Mercedes Benz W447 Vito
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7,5" |
| Profiili: | 55 |
| Urasyvyys: | 9 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 36 mm |
| Nopeusluokka: | R: max 170 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
1 190 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Triangle Snow Link 225/55 R17 101R XL
Vanteet 7,5×17 et 36 tunnistimilla
Painetunnistimet ja keskikupit
Vito W447,W639
Sisältäen painetunnistimet ja keskikupit.
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
ID 3212823
3B7
Yhteystiedot:
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita!
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatu takuu!
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja talvirenkaat kitkarenkaat kitka kitkat kitkoilla talvikumit talvikumeilla kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset Vito
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00




