Mercedes Benz W447 Vito
| Renkaan valmistaja: | Michelin |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7" |
| Profiili: | 55 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 51 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
1 490 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Tässä uutta vastaavat renkaat ja vanteet.
Renkaat 225/55R17C 109H Michelin AGILIS 3
Dot 0225 4x8mm pintaa
Vanteet MB OEM A4474012200, 7jx17 et 51
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-4…
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
ID 3229994
M
Yhteystiedot:
044-5579112
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla.
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesärenkaat Vito paku pakun pakettiauton pakettiauto
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00




