Mercedes-Benz W447 W639 Vito
| Renkaan valmistaja: | Nokian |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 225 cm |
| Vanteen leveys: | 7" |
| Profiili: | 55 |
| Urasyvyys: | 9 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 51 mm |
| Nopeusluokka: | H: max 210 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uudenveroinen |
1 490 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Nokian CargoProof C, 225/55R17C, 109/107H, 9mm urasyvyys!, DOT 0326.
Vanteet: A4474014900, 7jx17 et 51. Paineentunnistimilla, vanteissa pikkuisia jälkiä, vanteiden yleisilme hyvä!
Huippu setti komeilla Mercedes-Benz OEM alumiinivanteilla ja tutulla ja turvallisella Nokian Kesärenkaalla!
ID 3233132
M5
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta kuvien QR-koodilla tai alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Toimitamme Matkahuollolla kätevästi kotiovellesi 90€!
Yhteystiedot :
044 557 9112
041 319 1860
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
Vito W639, W447
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€
Kaikissa tuotteissa laatu takuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kesä kesät kesärengas kesärenkaat kesärengas-sarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset Vito W639 W447 nokian paku pakun pakuun pakettiauto pakettiautoon pakettiauton vito viton vitoon
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







