Mercedes-Benz W907 Sprinter
| Renkaan valmistaja: | Triangle |
| Vanteen tuumakoko: | 16" |
| Renkaan leveys: | 235 cm |
| Vanteen leveys: | 6,5" |
| Profiili: | 65 |
| Keskireiän halkaisija (min): | 84,1 mm |
| Vanteen ET: | 54 mm |
| Nopeusluokka: | S: max 180 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
1 690 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: Uudet Triangle ConneXvan TV701 Kesärenkaat, 235/65R16C, 115/113S, DOT 3325.
Vanteet: A9074012700, 6,5jx16 et 54. Paineentunnistimilla, vanteet loistavassa kunnossa,Demovanteet, vain siirtoajettu!
ID 3227898
HH1 Seinä
Yhteystiedot:
041-3191860
044-5579112
mersunvanteet.fi
Mersun vanteita!
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-483f-a883-4df767ee5c00
Sis. ALV 25,5%
Mercedes-Benz Sprinter ,Volkswagen Crafter
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatutakuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Alut tai peltivanteet, vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää!
Kaikissa tuotteissa laatutakuu.
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkaamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla:
Hakusanoja:
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarj paku pakun pakettiauto pakettiautoon pakettiauton pakuun sprintteri sprinter sprintteriin kesä kesärengas kesärenkaat kesärengas-sarja
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00







