W 203 204 Mercedes Benz C
| Renkaan valmistaja: | Falken |
| Vanteen tuumakoko: | 17" |
| Renkaan leveys: | 245 cm |
| Vanteen leveys: | 8,5" |
| Profiili: | 40 |
| Urasyvyys: | 8 mm |
| Keskireiän halkaisija (min): | 66,6 mm |
| Vanteen ET: | 36 mm |
| Nopeusluokka: | ZR, W, Y: yli 240 km/h |
| Kappalemäärä: | 4 |
| Kuntoluokitus: | Uusi/käyttämätön |
790 €
Hae rahoitustaLisätiedot
Renkaat: uudet Falken Azenis FK 510 245 40 17 95Y
Vanteet: A2034012402 8,5×17 et 36
Mercedes-Benz W203 C-sarjaan!
Sisältäen arvonlisäveron
Toimitamme Matkahuollolla kotiovellesi 90€
Sisältäen arvonlisäveron
Rahoitus alkaen 19,90€/kk Svealta alla olevasta linkistä:
https://self3.svea.com/Apply/17ffdf15-f38f-4…
ID 3232832
4A2
Yhteystiedot:
041 319 1860
044 557 9112
mersunvanteet.fi
Mersun OEM vanteita
W203 S203 W 204 C-sarja,
Vanteet on puhdistettu ja tarkastettu. Kysy myyjältä lisää
Kaikissa tuotteissa laatu takuu
Voit katsoa tarkemmin valikoimaamme klikkamalla kaikki ilmoitukset, tai tarkentamalla hakusanalla
Hakusanoja
mersu mersun mese mesen mercedes mercedeksen mercedes-benz mercedes-benzin mercedes benz mercedes mb alkuperäinen originaali original oem oma alumiini alumiinit alu alut aluvanne aluvanteet alumiinivanne alumiinivanteet renkaat rengas vanteet vanne rengassarja alkuperäissarja vannesarja kumi kumit -sarja sarja -malli malli auto auton henkilöauto henkilöauton tuuma tuuman tuumaiset A C-sarja C-malli C-mersu C-mese kesärenkaat kesäkumit kesärenkailla
Mersun Vanteet
Puhelinnumero 041 319 1860
Sähköposti myynti@mersunvanteet.fi
Käyntiosoite Pilppulankuja 4, 23800 Laitila
Aukioloajat
Arkipäivisin 09:00 - 17:00





